GRY I EFEKTY INTERAKTYWNE – (do użytku wewnątrz / na zewnątrz)

TO INTERAKTYWNE NARZĘDZIE, KTÓRE ZAPEWNI MARCE WARTOŚĆ DODANĄ I PRZYCZYNI SIĘ DO WZROSTU SPRZEDAŻY!

System interaktywny PROIETTA umożliwia interakcję między publicznością a grafiką wyświetlaną na podłogach / ladach / ścianach i innych powierzchniach. System składa się ze sprzętu i oprogramowania opracowanego przez PROIETTA, który umożliwia projekcję wideo dynamicznych treści poprzez wykrywanie ruchów osób znajdujących się w pobliżu projekcji. Tematy i animacje można modyfikować i dostosowywać do potrzeb klienta. Możesz także odtwarzać wideo z dźwiękiem lub dołączyć dźwięk do efektów.

CECHY

 1. Sprzęt: Mini PC – Win10
 2. Oprogramowanie: PROIETTA z 10 spersonalizowanymi efektami specjalnymi
 3. Czujnik ruchu
 4. Głośniki
 5. UNIWERSALNE ETUI PROIETTA do montażu na suficie lub innych strukturach
 6. W zestawie spersonalizowane grafiki

PROJEKTOR

Projektor stanowi dopełnienie całego systemu.

Najważniejszą cechą projektora jest moc jego lampy.
Parametr ten uzależniony jest od ilości światła w miejscu montażu.

– – –

PRZYKŁAD: najpopularniejszy projektor do tego typu zastosowań to PT-VMZ60 Panasonic WUXGA da 6000 lm..

USŁUGI DODATKOWE

 • Zdalne wsparcie przez 12 miesięcy (aby skorzystać ze zdalnej obsługi systemu konieczne jest połączenie z Internetem).
 • Biała posadzka PVC (gdy oryginalna podłoga lub posadzka nie nadaje się do projekcji)
 • Kontrola techniczna i montaż na miejscu prowadzone przez pracowników PROIETTA: koszt ustalany jest w zależności od lokalizacji i warunków montażu.

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy mogę obejrzeć załączone efekty?
Oczywiście, przykładowe filmy prezentujące różne efekty oraz galeria i biblioteka standardowych efektów dźwiękowych dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem …

Jak powinna wyglądać podłoga (posadzka)?
Podłoga nie musi być biała, nie wymaga też specjalnej obróbki, jednakże sugerujemy projekcje na jednolitych posadzkach/podłogach w jasnym lub przynajmniej neutralnym kolorze, w miarę możliwości nieodbijających światła (zawsze można zamówić opcjonalne białe, nieprzezroczyste pokrycie podłogi z PVC, które poprawi wygląd wyświetlanych obrazów).

Czy możliwe są projekcje na powierzchniach pionowych, takich jak ściany?
Systemu interaktywnego można bez problemu używać zarówno do projekcji pionowych, jak i poziomych, niemniej jednak potrzebujemy dokładnych informacji na temat powierzchni docelowej oraz lokalizacji projektora/systemu interaktywnego, aby dobrać odpowiednie rozwiązanie i stworzyć właściwy zestaw projektorów i soczewek pod kątem zastosowania i pożądanego efektu.

Potrzebuję projekcji na większej powierzchni. Czy wystarczy, że umieszczę kilka systemów obok siebie?
Systemy interaktywne można łączyć w sposób modułowy, zwiększając tym samym powierzchnię projekcji, niemniej jednak interakcje będą ograniczone do poszczególnych części projekcji.

Potrzebuję spersonalizowanego efektu interaktywnego.
Efekty spersonalizowane, wykraczające poza nasz standardowy katalog, mogą zostać przygotowane na zamówienie zgodnie z wytycznymi klienta, jednakże wymaga to czasu, a ich cena znacznie odbiega od naszych cen standardowych.

Czy muszę korzystać z usług technika lub montera PROIETTA?
Zdecydowanie zalecamy korzystanie z usług naszych techników lub przynajmniej wykwalifikowanego montera, który weźmie odpowiedzialność za prawidłowy montaż projektora, regulację oraz kalibrację systemu.

W jaki sposób można sterować projektorem zamontowanym na wysokości lub umieszczać w nim nowe grafiki?
Do systemu dołączony jest zestaw bezprzewodowy (z myszą i klawiaturą), umożliwiający interakcje z systemem, wybór efektów, a także regulację i kalibrację maszyny. Ponadto, w sytuacji gdy to my przeprowadzamy montaż, klient może zawrzeć umowę na zdalne wsparcie (potrzebne jest jedynie połączenie z Internetem), dzięki czemu nasi technicy będą mieli zdalny dostęp do systemu i będą mogli wprowadzić wszelkie konieczne zmiany.

GALERIA DOSTĘPNYCH EFEKTÓW STANDARDOWYCH
 • INTERAKTYWNY MECZ PIŁKARSKI

 • To interaktywna gra rozgrywana na ziemi, symulująca mecz piłki nożnej. Można ją personalizować pod względem tła, elementów interaktywnych (piłka, powiadomienie o zdobytej bramce/komunikat o zwycięstwie), logo i efektów dźwiękowych.

 • EFEKT SPADANIA

 • W efekcie spadania można wykorzystać wybraną grafikę. Jest to symulacja nieskończonego spadania obiektów. Efekt ten można spersonalizować za pomocą logo i filmów z obrazami w tle.

 • EFEKT HALLOWEEN

 • Stado nietoperzy przelatujących nad głową za każdym razem, gdy ktoś przejdzie obok. Efekt ten można spersonalizować zmieniając tło lub zastępując nietoperze innym obrazem.

 • EFEKT WODY

 • Ten efekt symuluje ruch wody. Można go spersonalizować za pomocą własnego logo, tła wideo bądź dowolnie wybranego obrazu.

 • EFEKT GENEROWANIA KOLORÓW

 • Jest to efekt pozwalający łączyć różne barwy, tak by powstał dowolnie wybrany odcień. Można go spersonalizować za pomocą własnego logo, tła wideo bądź dowolnie wybranego obrazu.

 • EFEKT PODWÓJNEGO OBRAZU

 • Efekt ten pozwala wyświetlić drugi obraz lub film za każdym razem, gdy ktoś przejdzie obok. Istnieje możliwość personalizacji treści na poszczególnych poziomach oraz dodania logo swojej firmy.

 • EFEKT GENEROWANIA

 • Efekt ten generuje spersonalizowane elementy z wybraną grafiką, która może dodatkowo zmieniać swój rozmiar. Istnieje możliwość dodania logo swojej firmy oraz filmu lub obrazu w tle.

 • GRA PUNKTOWA

 • Gra zespołowa, w której gracze muszą nadeptywać poszczególne elementy, by zdobyć punkty. Tło można spersonalizować, tak samo jak ikony i efekty dźwiękowe. Ponadto można wybrać grafikę, wymiary i prędkość ruchu.

 • EFEKT PŁOMIENIA

 • Istnieje możliwość wyboru koloru płomienia (od odcieni błękitu po magentę), a także dodania logo swojej firmy oraz filmu lub obrazu w tle.