Od mapowania wideo po projekcje na drzewach, ekranach wodnych i interaktywnych podłogach, w centrach handlowych lub na rynkach, na ślubach i imprezach firmowych, na posadzkach lub powierzchniach oddalonych nawet o dwa kilometry. Dwudziestopięcioletnie doświadczenie firmy PROIETTA zdobyte przy projektach realizowanych na całym świecie przekłada się na najwyższej jakości produkty i niezrównane usługi. Posiadamy rozległą sieć wysoko wykwalifikowanych techników, zapewniających klientom najlepsze możliwe wsparcie w dowolnym miejscu. Fill out the contact form below, we will contact you to study together the best possible solution. Please attach a photo of your location, it will help us to understand the number of projectors needed.

NASZE DOŚWIADCZENIE POMOŻE CI ZREALIZOWAĆ TWÓJ POMYSŁ

[contact-form-7 id=”14697″ html_class=”cf7_custom_style_1″ title=”NASZE DOŚWIADCZENIE POMOŻE CI ZREALIZOWAĆ TWÓJ POMYSŁ”]

ZAINSPIROWAĆ SIĘ

PONIŻSZE PRZYKŁADY powinny pomóc w wyborze produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb bądź gotowego projektu we Włoszech lub dowolnym innym miejscu na świecie.