WSZYSTKIE PRODUKTY

PROIETTA już od 25 lat projektuje i produkuje niezwykle potężne projektory. Tworzymy gobo i efekty dynamiczne na potrzeby projekcji obrazów, systemy projektorów wideo odpornych na działanie warunków atmosferycznych, interaktywne ściany i podłogi, wirtualne hostessy, ekrany wodne oraz mapowanie wideo, a wszystko to w naszej siedzibie w Aviglianie.

KLIMATYZOWANE, ODPORNE NA DZIAŁANIE WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH ETUI OCHRONNE NA PROJEKTORY WIDEO

Odporne na działanie warunków atmosferycznych, klimatyzowane etui ochronne na projektory wideo do mapowania wideo na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych, w tym w śniegu, deszczu, smogu, mgle, dużej wilgotności i wysokim zapyleniu.

POTĘŻNE PROJEKTORY DO EFEKTÓW BOŻONARODZENIOWYCH I ARCHITEKTONICZNYCH NA ŚCIANACH I PODŁOGACH O DUŻEJ POWIERZCHNI

Projektory bożonarodzeniowe i architektoniczne IMPRESSIVE i FX LED do projekcji zewnętrznych na dużych powierzchniach zostały zaprojektowane przez firmę PROIETTA z myślą o szybkim, prostym montażu zarówno przez profesjonalistów, jak i zwykłych użytkowników. Urządzenia te umożliwiają zastosowanie dowolnych efektów dynamicznych i akcesoriów bez konieczności skomplikowanego programowania. Należą do najnowocześniejszych linii projektorów i nie wymagają stosowania osłon przeciwdeszczowych, gdyż są one zintegrowane z urządzeniem. Projektor IMPRESSIVE oferuje strumień światła 190 000 lumenów, dzięki czemu jest obecnie jednym z najpotężniejszych projektorów na świecie. Projektor FX LED ma mniejszą moc, ale za to zużywa znacznie mniej energii elektrycznej.

NIESTANDARDOWE I STANDARDOWE WZORY GOBOS

DZIAŁ PRODUKCJI GOBO tworzy niestandardowe gobo na szkle dichroicznym. Dzięki laserowi o wysokiej rozdzielczości grawerujemy na dichroicznym szkle wysokiej jakości zdjęcia. W naszym biurze zrealizujemy Twoje gobo na czas, gotowe wzory wysłamy za pośrednictwem DHL, TNT, GLS lub Bartolini. Możemy obliczyć zniekształcenie trapezoidalne w przypadku projekcji pod kątem, gdy projektora nie da się ustawić przed środkiem powierzchni projekcji. W standardowym katalogu GOBOS PRODUCTION możesz zobaczyć i wybrać najlepszy temat dla Państwa projekcji, wybierając spośród szerokiej gamy gotowych wzorów graficznych, ilustracji i zdjęć, które zaprojektowaliśmy i stworzylismy. Jeśli potrzebujesz niestandardowego gobo, nasz dział zapewnia usługę graficznej optymalizacji obrazu, który potrzebujesz.

PROGRAMOWALNE ZEWNĘTRZNE REFLEKTORY ZE ZMIANĄ BARW ŚWIATŁA W PALECIE RGBW

Architektoniczne projektory led RGB z milionami kombinacji kolorów. Dzięki funkcji master / slave można jednocześnie łączyć wariacje kolorów. Idealne rozwiązanie do projekcji architektonicznych.

INTERAKTYWNE SYSTEMY ŚCIENNE I PODŁOGOWE

Spersonalizowane systemy interaktywne do ścian i podłóg z logo, tłem, nagraniami audio, ikonami itp.