Tutti i prodotti

PROIETTA już od 25 lat projektuje i produkuje niezwykle potężne projektory. Tworzymy gobo i efekty dynamiczne na potrzeby projekcji obrazów, systemy projektorów wideo odpornych na działanie warunków atmosferycznych, interaktywne ściany i podłogi, wirtualne hostessy, ekrany wodne oraz mapowanie wideo, a wszystko to w naszej siedzibie w Aviglianie.

KLIMATYZOWANE, ODPORNE NA DZIAŁANIE WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH ETUI OCHRONNE NA PROJEKTORY WIDEO

Odporne na działanie warunków atmosferycznych, klimatyzowane etui ochronne na projektory wideo do mapowania wideo na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych, w tym w śniegu, deszczu, smogu, mgle, dużej wilgotności i wysokim zapyleniu.

POTĘŻNE PROJEKTORY DO EFEKTÓW BOŻONARODZENIOWYCH I ARCHITEKTONICZNYCH NA ŚCIANACH I PODŁOGACH O DUŻEJ POWIERZCHNI

Projektory bożonarodzeniowe i architektoniczne IMPRESSIVE i FX LED do projekcji zewnętrznych na dużych powierzchniach zostały zaprojektowane przez firmę PROIETTA z myślą o szybkim, prostym montażu zarówno przez profesjonalistów, jak i zwykłych użytkowników. Urządzenia te umożliwiają zastosowanie dowolnych efektów dynamicznych i akcesoriów bez konieczności skomplikowanego programowania. Należą do najnowocześniejszych linii projektorów i nie wymagają stosowania osłon przeciwdeszczowych, gdyż są one zintegrowane z urządzeniem. Projektor IMPRESSIVE oferuje strumień światła 190 000 lumenów, dzięki czemu jest obecnie jednym z najpotężniejszych projektorów na świecie. Projektor FX LED ma mniejszą moc, ale za to zużywa znacznie mniej energii elektrycznej.

dynamische Weihnachtseffekte für Projektoren
dynamische Weihnachtseffekte für Projektoren
dynamic effects for projectors
Christmas dynamic effects for projectors
Christmas dynamic effects for projectors
HERBALIFE-photos

NIESTANDARDOWE I STANDARDOWE WZORY GOBOS

DZIAŁ PRODUKCJI GOBO tworzy niestandardowe gobo na szkle dichroicznym. Dzięki laserowi o wysokiej rozdzielczości grawerujemy na dichroicznym szkle wysokiej jakości zdjęcia. W naszym biurze zrealizujemy Twoje gobo na czas, gotowe wzory wysłamy za pośrednictwem DHL, TNT, GLS lub Bartolini. Możemy obliczyć zniekształcenie trapezoidalne w przypadku projekcji pod kątem, gdy projektora nie da się ustawić przed środkiem powierzchni projekcji. W standardowym katalogu GOBOS PRODUCTION możesz zobaczyć i wybrać najlepszy temat dla Państwa projekcji, wybierając spośród szerokiej gamy gotowych wzorów graficznych, ilustracji i zdjęć, które zaprojektowaliśmy i stworzylismy. Jeśli potrzebujesz niestandardowego gobo, nasz dział zapewnia usługę graficznej optymalizacji obrazu, który potrzebujesz.

PROGRAMOWALNE ZEWNĘTRZNE REFLEKTORY ZE ZMIANĄ BARW ŚWIATŁA W PALECIE RGBW

Architektoniczne projektory led RGB z milionami kombinacji kolorów. Dzięki funkcji master / slave można jednocześnie łączyć wariacje kolorów. Idealne rozwiązanie do projekcji architektonicznych.

INTERAKTYWNE SYSTEMY ŚCIENNE I PODŁOGOWE

Spersonalizowane systemy interaktywne do ścian i podłóg z logo, tłem, nagraniami audio, ikonami itp.

WIRTUALNE HOSTESSY NA POTRZEBY REKLAM I MUZEÓW

PROIETTA może stworzyć postać wirtualnej hostessy lub stewarda w oparciu o model standardowy bądź indywidualny.

EKRANY WODNE DO GIGANTYCZNYCH PROJEKCJI HOLOGRAFICZNYCH

PROIETTA tworzy ekrany wodne na potrzeby projekcji do złudzenia przypominających hologramy.

Schermo ad Acqua