ŚWIĄTEECZNA PROJEKCJA ŚWIETLNA 

Proietta to nowy sposób interpretacji lampek choinkowych dzięki szerokiej gamie produktów możemy stworzyć wypełnioną światłem scenerię świąteczną na dużą skalę. Przy pomocy naszych świątecznych projektorów możliwa staje się zachwycająca przemiana miasta na wiele różnych sposobów dzięki wykorzystaniu światła, kolorów i animowanych obrazów. Zaskocz mieszkańców i turystów, stwórz obraz na fasadzie kościoła, roświetl ratusz dynamicznymi obrazami świątecznymi, złóż świetlne życzenia. Niech na elewacji pojawią się śnieżynki i zacznie padać śnieg. To wszystko jest możliwe dzięki PROIETTA.

Każdego roku setki urzędów, centrów handlowych i organizatorów imprez wybierają PROIETTA, aby tworzyć nową i oryginalną świąteczną scenografię.

Posiadamy bogate doświadczenie w planowaniu i instalacji świątecznych systemów projekcyjnych poparte setkami instalacji zrealizowanych każdego roku. Istnieje możliwość wypożyczenia lub sprzedaży lub zaplanowania opcji all inclusive, w tym wynajmu projektorów i słupów konstrukcji z usługą montażu i demontażu.

gyjt

ZAPYTAJ NAS JAK STWORZYĆ PODOBNĄ PROJEKCJĘ

Wypełnij formularz kontaktowy, wskaż ODLEGŁOŚĆ, POWIERZCHNIĘ DO POKRYCIA i dołącz ZDJĘCIE.

[contact-form-7 id=”1877″ html_class=”cf7_custom_style_1″]